Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak czyścić i dbać o estetyke naszych Skodinek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tak trochę z innej beczki, doradzilibyście koledzy, czy warto interesować się taką myjką: Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk C 120.6-6 PCD X-TRA ?
    Do tej pory radziłem sobie wężem i pistoletem, ale może warto ułatwić sobie życie.
    Pozdrawiam
    Wodan

    Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

    Komentarz


    • Bez dwoch zdan lepsze to niz nic.
      Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

      Komentarz


      • Zamieszczone przez wodan
        Tak trochę z innej beczki, doradzilibyście koledzy, czy warto interesować się taką myjką: Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk C 120.6-6 PCD X-TRA ?
        Do tej pory radziłem sobie wężem i pistoletem, ale może warto ułatwić sobie życie.
        Mam dokładnie ten model - dla mnie do użytku domowego w sam raz Teraz zakupiłem do niej pianownicę i mam nadzieję, że w piątek się pochwalę.

        Kupiłem też w Castoramie, bo w Juli dawali tylko 2 lata gwarancji.

        Komentarz


        • Podziękował

          Na przyszły weekend planuję przygotowanie alu do sezonu, więc możliwe, że dokonam też chrztu bojowego nowego sprzętu

          A, jeszcze jedno - mam na stanie mop parowy z możliwością konwersji do myjki parowej. Ciśnienia to jakiegoś wielkiego nie daje, ale mimo wszystko gorącą parą wali. W związku z powyższym czy jest sens używania czegoś takiego choćby do czyszczenia felg, czy lepiej dać spokój i używać dedykowanej chemii + wody?
          Pozdrawiam
          Wodan

          Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

          Komentarz


          • bardzo dobre do czyszczenia komory silnika, na flegach wiele nie podziala ale co goroca para to goraca para
            Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

            Komentarz


            • Para do czyszczenia felg jest zbyt słaba, więc raczej nie ma sensu jej używać.
              Czarny Elegance

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Mickul
                Teraz zakupiłem do niej pianownicę i mam nadzieję, że w piątek się pochwalę.
                Jeżeli kupiłeś pianownicę którą widać na zdjęciu castoramy, to nie będziesz z niej zadowolony Ja mam co prawda innej marki sprzęt ale tak patrząc na inne rzecz to jest łudząco podobny a co za tym idzie pianowinica nadaję się.... ale nie do mycia

                Jeżeli ktoś mysli o porządnej pianownicy a nie ma jeszcze myjki proponował bym zacząć nie jako od ''dupy'' strony najpierw poszukać pianownicy a potem ewentualnie co do niej da rade kupić za jakie pieniądze

                Zamieszczone przez wodan
                A, jeszcze jedno - mam na stanie mop parowy z możliwością konwersji do myjki parowej. Ciśnienia to jakiegoś wielkiego nie daje, ale mimo wszystko gorącą parą wali. W związku z powyższym czy jest sens używania czegoś takiego choćby do czyszczenia felg, czy lepiej dać spokój i używać dedykowanej chemii + wody
                Kiedyś gadałem z gościem który własnie używał pary bo w garażu w którym pucował bryki nie mogł lać wody i z pary był zadowolony, więc może nie jest tak źle z ta parą
                http://carsdetailing.blogspot.com/

                Komentarz


                • Zamieszczone przez gusiak11
                  Jeżeli kupiłeś pianownicę którą widać na zdjęciu castoramy, to nie będziesz z niej zadowolony Ja mam co prawda innej marki sprzęt ale tak patrząc na inne rzecz to jest łudząco podobny a co za tym idzie pianowinica nadaję się.... ale nie do mycia
                  Link <- Zakupiłem tą. Ale zrobiłem to ponieważ sprzedawca zgodził się na zwrot nawet używanej do 10 dni od daty zakupu. Tą pianownicę ze zdjęcia miałem w zestawie i bardzo fajnie się sprawdzała w połączeniu woda + szampon.

                  Myślałem jeszcze o polecanej PA, ale nie było przejściówek do Nilfiska.

                  Komentarz


                  • staraoctavia, Big, dzięki za uwagi.
                    gusiak11, dzięki za nadzieję, ale widząc ciśnienie, jakie to wytwarza jednak sam jestem pełen wątpliwości, jednakże spróbować można

                    A w temacie pianowicy do Nilfiska: coś takiego by się sprawdziło?
                    Pozdrawiam
                    Wodan

                    Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

                    Komentarz


                    • Jak najbardziej to jest wlasnie pianownica PA niestety jedyna sluszna
                      Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                      Komentarz


                      • staraoctavia, dzięki
                        W zasadzie obawiałem się, że będzie gorzej cenowo
                        Pozdrawiam
                        Wodan

                        Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez staraoctavia
                          Natysik niebieski - bedziesz zadowolony
                          Mam nadzieje Pierwsze co zauwazylem to zapach-obledny,guma balonowa-az milo bedzie woskowac hehe
                          Kondziu

                          OCP

                          Komentarz


                          • gusiak11, cenowo widzę że one bardzo przybliżone są cenowo, mówię o Lare i Dodo (kestrel das-6). Lare chyba nie jest DA więc już raczej pro.
                            mam nadzieje że polerkę też się tym zrobi?
                            My "Silver"
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66739
                            Pimpness Car Detailing - renowacja lakieru, pranie tapicerki, renowacja skóry, czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej, renowacja reflektorów, powłoka kwarcowa, kompleksowe czyszczenie pojazdów.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Andoran
                              Lare chyba nie jest DA więc już raczej pro
                              Lare ma i takie i takie, polerkę zrobić sie da ale będzie to wymagało od Ciebie trochę pracy
                              http://carsdetailing.blogspot.com/

                              Komentarz


                              • ja sobie sprawiłem cuś takiego
                                trójpak od zymola co by nie kupowac takich wielkich wiader z woskiem a miec z kazdego fajnego po trochu to spokojnie mi starczy na pewien czas

                                dla tych którzy byli ciekawi jak sobie radzi Pete's rocznik 53 informuje ze po naszmalcowaniu łacznie 3 warstw, łagodnej i suchej zimie trzyma sie jeszcze nieźle więc nie taki on zły jak za takie pieniądze
                                Załączone pliki
                                OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                Auto Detailing: Dream Car Studio
                                (znajdź również na fb)

                                Komentarz


                                • witachu, no ładne cacko
                                  Czarny Elegance

                                  Komentarz


                                  • gusiak11, i co test nowego sprzętu będzie za tydzień na Superbie 8)
                                    Czarny Elegance

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Big
                                      witachu, no ładne cacko
                                      dzięki
                                      gusiak11, będzie się działo z takim sprzętem
                                      OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                      Auto Detailing: Dream Car Studio
                                      (znajdź również na fb)

                                      Komentarz


                                      • Testy juz byly 8)
                                        jakis mercedes, jakis opel
                                        Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez staraoctavia
                                          Testy juz byly
                                          jakis mercedes, jakis opel
                                          Tak, testy juz były maszyna testowa pojechała dziś do właściciela a ja zakupiłem swoją

                                          JEST SUPER !!!! :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
                                          http://carsdetailing.blogspot.com/

                                          Komentarz


                                          • Mam pytanie z innej beczki. W moim Carrefurze jest promocja na parownicę Karcher SC 1.020
                                            Ten sprzęt przyda się do czegoś w aucie (poza jego podstawowym zastosowaniem, jakim jest czyszczenie podłóg)? Można niby założyć jakąś końcówkę punktową. Myślę raczej o czyszczeniu parą plastików czy nakładek słupków. Co myślicie?

                                            Tu przykładowa aukcja:
                                            Link
                                            Pozdrawiam
                                            Marcin

                                            Komentarz


                                            • Biorac pod uwage plastik i goraca pare nie wroze dobrych rezultatow
                                              Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                                              Komentarz


                                              • Na brudne plastiki najlepszy moim zdaniem jest Vanish szampon do dywanów. Twoętr od tamtej pory niczym innym nie myję wnętrza. Do tego ładny zapach który utrzymuje się jakiś czas.

                                                филип
                                                Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                                Komentarz


                                                • Na brudne plastiki najlepszy jest dobrej klasy cleaner np. APC Megsa.
                                                  Vanish jest do dywanów, a nie do plastików.
                                                  Czarny Elegance

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X